Odpovídáte na názor k článku A16 opět zvyšuje výkon jen frekvencí, už třetí generace procesorů Apple se stejným jádrem. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.
Stačí připíchnout lighting kabel a na telefonu potvrdit že spojení s tím počítačem důvěřuji. V průzkumníkovi pak vyskočí jako další zařízení.
Proč to ten člověk neuměl netuším, já na PCčku mám iTunes protože jsem používal nějakou dobu Apple Music, tak je možné že iTunes tam přidá driver. Nicméně to funguje stejně jako s androidem,
Ale přes ten drive to nabízí fotky jako JPEG, nikoli HEIC, live photos pak stáhneš jako MOV, takže pokud s tou fotkou chceš něco dělat tak máš smolíka. HEIC obsahuje nejen finálně upravenou fotku ale i metadata, například u portrétní fotky můžeš zpětně měnit hloubku ostrosti, u live photo si můžeš vybrat konkrétní záběr ze všech, U cinematic videa můžeš měnit v postprocesu jednak hloubku ostrosti, ale i objekt na kteýr bude video zaostřené...
A to u fotek nemluvím o fotkách v RAW. To je pak ještě jiná písnička.
Já fotky posílám na iCloud, ale tam je jen pár fotek, typicky ty poslední, nebo které chci v telefonu stále. Zbytek odmazávám, ale před tím vše synchronizuji na OneDrive, kde mám taky veškerá důležitá data (plus jednou za čas lokální offline záloha OneDrive)
Na OneDrive to samozřejmě posílám HEIC, takže když to pak v počítači otevřu, můžu měnit parametry fotky tak jako přímo v mobilu. HEIC umí i obyčejné Fotky ve windows (jen potřebuješ stáhnout z MS storu plugin)