Jak tak čtu článek, tak bych řekl, že autor ani nezná rozdíl mezi "cracker" a "hacker", protože pokud je mi známo, tak "cracker" je slaná sušenka...Navíc to, že očividně úmyslně vynechal fakt, že každé zařízení obsahuje tepelnou pojistku, což je napsáno i v originálním článku, která není ovlivněna firmwarem, protože je to prostě elektro součástka, která se při teplotě nad 60 stupňů spálí a tiskárnu vypne, svědčí jen o tom, že použil seriózní článek k vytvoření obyčejné kachny....Jediná ohcrana, která je potřeba, je naučit lidi aby nevěřili takovým žvástům, jako je tenhle. Příště se dozvíme, že mutující chleba ovládl třinecké pekárny a chystá se na zbytek světa...
A co něco většího a zajímavějšího napadnout?
Čističky odpadních vod jsou taky připojený k internetu a dají se regulovat na dálku. Tak co je vyřadit a pustit těm pražákům sračky do města? Kolik, že je těch čističek při řekách co tečou do Vltavy? :-))
Další zajímavá věc je napadnutí městských kamer nebo bezdrátovýho rozhlasu.
Tak to se omlouvám. Koukám, že původní článek byl doplněn o polovinu textu. Když jsem tohle v noci psal, ještě tam anie nebylo pořádné vyjádření HP. Takže to opravím.
Ad. cracker. Hackeři takové věci nedělají, crackeři škodí. To, že to 99 % lidí neví nebo ignorují, neznamená, že to budu psát špatně také já.