Na přední straně najdete podsvětlená dotyková tlačítka a vstup USB. Ten už designově na přední stranu nepatří, většina flashek tam nebude vypadat hezky. Napravo si všimněte dokovací kolébky pro iPhone, který se ze stolku nejen napájí, ale můžete z něj na televizi přehrávat na něm uložené filmy. To je ale jen nouzové řešení, protože kvalitu 1080p nikdo v iPhonu nenosí a nižší se pro velkou televizi s pořádou reprosoustavou nehodí. Ale i jako napájecí a odkládací kolébka je to pěkné řešení.
Přes USB půjde přehrávat XviD, AVI a MPEG4 do rozlišení 1080p (bohužel žádné MKV), hudební soubory MP3 a fotky v JPG. 1080p je označeno pouze jako upscaling. Konektorovou výbavu zajišťuje kromě starších komponentních AV kabelů a S-Videa hlavně HDMI. Samozřejmostí je dálkové ovládání. Ono to hezky vypadá, zvuk také nehraje špatně, jen ty „moderní počítačové věci uvnitř“ jaksi nejsou na takové úrovni, jakou geeci očekávají.
Stejné repro, jiný design
Dalším stolkem je SV-300 W, jež má více konzervativní tvar. Materiálem je opět masiv, jen je mi záhadou, proč jej zbytečně zakrývají povrchovou úpravou jako by se jednalo o lamino. Na tento model se oficiálně vejde menší televize do 42“ a opět obsahuje zvukový systém 2.1 o stejném hudebním výkonu (120 W) a odstupu signálu od šumu, jako předešlý kousek. Také zde najdete kolébku pro iPhone či iPod a USB vstup, jedinou změnou je navíc slot pro SD kartu. Stůl je vystavován v černém provedení, ale existuje i v bílém.
Ještě menší byl vystavovaný SV-200 W, na který se vejde pouze malá (podle našich měřítek) 32“ televize, všechny ostatní parametry jsou shodné.
Nejvyšším modelem je SV-2900 s velmi pěkným zaobleným designem, na který se vejde i velká 60“ televize. Zajímalo by mě, jak ty maximální rozměry určovali, protože když budete chtít, postavíte ji i na předchozí stoly. Parametry zůstávají stejné, ale hudební výkon je zde údajně až 150 W (stejný stůl s označením SV-1800 má původních 120 W). Podle obrázků se jako extra výbava k tomu modelu dají dokoupit další reproduktory pro získání prostorového zvuku.
Nejlepším řešením je zřejmě ukrytí reproduktorů a ušetření místa při zachování zajímavého designu. Dokovací stanice pro iPhone ale nenahradí chybějící podporu MKV – když už to má přehrávač, řada funkcí tak zůstane nevyužita. A cena? Tu jsme snad ani nechtěli vědět.