SilverStone se vykašlal na zažité konvence a základní desku postavil hlavou, tedy procesorem, dolů. Z hlediska přístupu k zadním konektorům na základní desce a rozšiřujících kartách to nevypadá příliš prakticky, ale asi to má svůj význam pro proudění vzduchu. Na procesoru je osazen pasivní SilverStone Heligon HE02.
Zdaleka nejzajímavějším vystaveným výrobkem byla bezesporu skříň pro externí grafickou kartu SilverStone T004.
Uvnitř je napájecí zdroj formátu SFX (standardně bude ve skříni dodáván 450W model s certifikací 80plus Bronze) a pozice pro jednu rozšiřující kartu do slotu PCI Express x16. Vzhledem k rozměrům by neměl být problém ani s osazením velmi dlouhých grafických karet (25 cm). Jejich výkon by ale mohla škrtit datová propustnost rozhraní Thunderbolt. Vždyť teoretických 10 Gb/s (1250 MB/s), jakkoliv úctyhodných pro tak tenký kabel, odpovídá jen pěti linkám PCI Express verze 1.1.
Do SilverStone FT03-Mini se vtěsnala sestava s Core i7-3770K a GeForce GTX 670. Již v lednu vám ExtraHardware přineslo recenzi této skříně.
Chladiče řady Nitrogon si poradí i s tepelným výkonem 150 W, verze NT06-Pro (vlevo) se přitom může pochlubit nízkým profilem. NT01-Pro prý umí uchladit i procesory s TDP 65 W zcela pasivně, ale nejspíš se to bez nějakého průvanu ve skříni tak jako tak neobejde.
Řadu Argon, která čítá 120mm a 92mm modely dle rozměrů pasivu a dodávaného ventilátoru, sám SilverStone nazývá jako „entry-level“. Vyhledávač Zboží.cz ví o jediném obchodu, který je má v katalogu (zatím nedostupné) za nepříliš entry-level ceny 754, resp. 833 Kč s DPH. Heatpipe se přímo dotýkají procesoru, škoda jen, že základna chladiče zůstala objektivům našich redaktorů ukrytá.